Praca od zaraz - przedłużanie umów klientom TV satelitarnej
Lockus Sp. z o.o. Teleinvention CC
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

Teleinvention Contact Center - marka należąca do firmy Lockus Sp. z o.o. W związku z rozwojem projektu poszukujemy osób na stanowisko : DORADCA KLIENTA -

PRZEDŁUŻANIE UMÓW ABONENTOM TELEWIZJI SATELITARNEJ Obowiązki :

  • Obługa stałego Klienta - dobór najlepszej oferty
  • Dosprzedaż produktów
  • Budowanie pozytywnych relacji w rozmowie Wymagania :
  • Chęć do nauki i poszerzania swoich umiejętności
  • Motywacja i dynamizm w działaniu
  • Poprawna dykcja
  • Dyspozycyjność w godzinach : od 09 : 00 do 21 : 00 - praca na zmiany Oferujemy :
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna enel-med
  • System motywacyjny uzależniony od efektów pracy
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Wynagrodzenie za polecenie osoby do pracy - nawet 1000 zł
  • 400zł za ukończenie szkolenia wstępnego Wyślij do nas swoje CV ! W aplikacji prosimy o podanie numeru referencyjnego oraz klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
  • 08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych