Doradca Klienta - Agent ds. Rekrutacji
Business Line Support
Łódź, Łódzkie
8 d. temu
source : Lento.pl

Business Line Support, w ramach prowadzonej działalności w obszarze szkoleń i rekrutacji pracowników, jak również delegowania pracowników tymczasowych, zaprasza do nawiązania wygodnej i elastycznej współpracy na warunkach umowy agencyjnej w charakterze : Biznesowy Agent Rekrutacji miejsce pracy : cała Polska Nasza oferta skierowana jest do osób i firm, które : -

posiadają kontakty biznesowe - potrafią nawiązywać relacje B2B - lubią sprzedawać i skutecznie negocjować warunki - dobrze się czują w roli doradcy biznesowego Zakres zadań dla naszego Agenta to przede wszystkim pozyskiwanie firm i sprzedaż usług w zakresie rekrutacji, szkoleń i pracy tymczasowej.

Oferta - umowa agencyjna o współpracy - szkolenie produktowe z oferowanych usług - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne od pozyskanych transakcji Więcej informacji można znaleźć pod adresem : http : / / www.

bls-group.pl / agent / lub uzyskać telefonicznie pod nr : 22 111 50 39 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, a firmy o kontakt.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku