Mechanik wózków i ciągników
Polsad Jacek Korczak
Rzgów k. Łodzi
2 d. temu

Opis stanowiska :

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

  • Rzetelne, zgodne z poleceniami przełożonego wykonywanie napraw;
  • Zgłaszanie przełożonemu dodatkowych, wykrytych usterek;
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy POLSAD.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika wózków widłowych i / lub ciągników rolniczych ;
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami diagnostycznymi;
  • Znajomość magistrali CAN;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Analityczne myślenie, sumienność, uczciwość.
  • Oferujemy :

  • Interesujące, stabilne stanowisko pracy u Dealera renomowanej marki;
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń;
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych