Ślusarz Utrzymania Ruchu (Przezbrojenia)
Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów S.A.
Żarów, Dolnośląskie
4 d. temu

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe stosowane w przemyśle eksploatującym urządzenia w wysokich temperaturach.

Firma proponuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wyłożeń ogniotrwałych pieców wysokotemperaturowych, wraz z projektowaniem, instalacją i serwisem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : ŚLUSARZ REMONTOWY UTRZYMANIA RUCHU / USTAWIACZ Miejsce pracy : Żarów WYMAGANIA : 1.

Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, mile widziane o kierunku ślusarz. 2. Doświadczenie zawodowe 2-3 lata na stanowisku ślusarza / ustawiacza maszyn.

3. Znajomość zagadnień z zakresu : mechaniki, hydrauliki i pneumatyki. 4. Znajomość rysunku technicznego. 5. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego .

6. Umiejętność rozwiązywania problemów. 7. Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność. OPIS STANOWISKA : 1.

Zapewnienie optymalnego wykorzystanie parku maszynowego w oparciu o zaplanowaną produkcję oraz zapewnienie płynnego toku produkcyjnego.

2. Zakładanie form i regulacja pras oraz optymalizacja czasu przezbrojeń. 3. Wykonywanie innych prac ślusarskich według potrzeb firmy.

4. Dokonywanie wpisów w istniejącej dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej. OFERUJEMY : 1. Wynagrodzenie stałe + premia.

2. Dofinansowane posiłki, karta Multisport i inne świadczenia socjalne. 3. Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.

4. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Aplikację (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesłać na adres email : z nazwą stanowiska w temacie maila lub przesłać listownie na adres firmy (ul.

Hutnicza 1, 58-130 Żarów), bądź wrzucić do skrzynki REKRUTACJA przy wejściu do firmy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku