Wyjazd do małżeństwa, bonus do 300 euro
InterKadra
Sosnowiec, Śląskie
3 d. temu

Atuty oferty : wolna niedziela i środa pomoc domowa w każdą sobotę pomoc koordynatora 24 / 7 samochód do dyspozycji Opis oferty : Do opieki jest para Seniorów w wieku 70 i 80 lat.

Schorzenia, które doskwierają podopiecznym to : Senior - problemy z krążeniem i Alzheimer; Seniorka - demencja i osteoporoza.

Mieszkają samotnie, mają do dyspozycji samochód. Na weekendy jeżdżą na rehabilitację. Obowiązki : Pomoc w ubieraniu / myciu Wsparcie przy chodzeniu Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego Podawanie lekarstw, mierzenie cukru Zmiana pieluchomajtek Oczekujemy : dobrej znajomość języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku prawa jazdy życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy : wynagrodzenie 1400 EUR netto! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!) podpisanie jednej czytelnej umowy możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie pokrycie kosztów podróży w obie strony opiekę i wsparcie naszego zespołu 24 / 7 Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u konsultanta ds.

rekrutacji w Katowicach na nr tel. 666 826 921 lub na adres e-mail : www.opiekunki.interkadra.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku