Specjalista ds. Wsparcia Klienta z j. rumuńskim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Katowice
27 d. temu

Obowiązki :

  • wsparcie klienta biznesowego,
  • odpowiadanie na zapytania i reagowanie na pojawiające się zgłoszenia,
  • monitorowanie zamówień oraz kontrola dokumentacji (m.in. faktur),
  • praca w wewnętrznym systemie firmy,
  • bieżące raportowanie.
  • Wymagania :

  • biegła znajomość języka rumuńskiego (min. C1),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność oraz dobra organizacja pracy.
  • Nasz Klient oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełne wdrożenie na stanowisko,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • możliwość codziennej pracy z językiem obcym.
  • Aplikuj