Senior JAVA Developer
Team Quest
Warszawa
18 d. temu

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście :

  • Grodzisk Mazowiecki
  • Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę B2B / Kontrakt

    Realizowane zadania :

  • Utrzymanie i rozwój oraz refactoring kodu.
  • Śledzenie postępów prac developerskich, naprawa błędów aplikacji.
  • Przegląd oraz branie aktywnego udziału w procesie wytwarzania oprogramowania oraz w zakresie procedur i procesów wspierających zespół developerski pod względem jakości.
  • Programowanie w JAVA / JEE zgodnie ze specyfikacją oraz najlepszymi praktykami.
  • Programowanie w oparciu o wysokiej klasy technologie Enterprise JavaBeans oraz Web Services.
  • Wyznaczanie zadań, zarządzanie zmianą organizacji.
  • Dbanie o wysoki poziom dokumentacji technicznej.
  • Zmniejszanie błędów powstałych podczas procesu developmentu.
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz rozwijanie istniejących już funkcjonalności produktu
  • Wymagania :

  • Techniczne : Core Java Multi-threading Encryption Java EE 7 JAX-RS JAX-WS JSON Processing EJB Java Persistence (JPA) JSF Authentication and authorisation Środowisko : Maven Wildfly / JBoss Eclipse or Netbeans IDE Git JUnit Praktyczna znajomość : Test Driven Development Continuous Integration Design Patterns Secure Coding Zadania na wysokim szczeblu : Help set and enforce coding standards Promote best-
  • practices Hands-on development Peer-reviews Provide input to architectural governance Przydatne umiejętności : Linux MS SQL LDAP Cachingtechnologies

  • Osobowość : Przywództwo Pozytywne nastawienie. Umiejętność dopasowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy Praca w zespole Ustanawia harmonijne relacje z członkami zespołu.
  • Client Management Wartości dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych i odpowiada na ich potrzeby. Nawiązuje relacje, skuteczna pracy z klientami.

    Przestrzega ustalonych ścieżek komunikacji Komunikacja Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie / mówienie) Branie aktywny udział w pracy zespołowej oraz spotkaniach z Klientami.

    Dbanie o wizerunek firmy poprzez udział w konferencjach i targach branżowych.

    Proponujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę z najnowszymi technologiami
  • Miła, niekorporacyjna atmosfera
  • Dogodna lokalizacja (biuro obok stacji kolejowej Grodzisk Mazowiecki)
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca starszy programista Java Praca starszy developer Java język angielski

    continuous integration design patterns NetBeans Eclipse Java EE MS SQL Linux JBoss junit Maven LDAP Java json EJB jpa jsf GIT