Pakowacz
pracaBIS
Wyszogród, Mazowieckie
7 d. temu

Praca dla Ciebie od zaraz - Agencja Pracy tymczasowej pracaBIS nr rej.5525 zatrudni pilnie pracowników tymczasowych do pracy na stanowisku PAKOWACZ / PAKOWACZKA.

Miejsce pracy : Polska, mazowieckie, Piekarnia LA LORRAINE NOWY DWÓR MAZOWIECKI OFERUJEMY : -opiekę KOORDYNATORA w relacji -

Pracownik - Pracodawca; -stabilne zatrudnienie , umowa o pracę; - transport do Nowego Dworu Mazowieckiego; - odzież roboczą.

WYMAGANIA : -książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; - dyspozycyjność, chęci do zdobywania doświadczeń; -umiejętność pracy w grupie.

Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu : 507-444-910,571-493-943. CV na maila : proszę o zawarcie w cv klauzury o ochronie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych Agencji Pracy Tymczasowej pracaBIS oraz tych w przyszłości .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku