Pracownik serwisu logistycznego Bielany Wrocławskie
ISSP
Wrocław, Dolnośląskie
9 d. temu

ISSP Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku : Pracownik serwisu logistycznego Miasto : Bielany Wrocławskie ZAPRASZAMY OSOBY : Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - wykładanie towaru, - załadunek, rozładunek samochodów dostawczych - obsługa wózka widłowego WYMAGANIA : -

dyspozycyjność - pełnoletność - rzetelność - uprawnienia do obsługi wózków widłowych WARUNKI ZATRUDNIENIA : - umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) -

praca od zaraz - stawka 16 / 17 zł brutto / h - praca zmianowa w godzinach otwarcia marketu 7-21 - praca wakacyjna lub na stałe Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę. UWAGA! CV przesłane bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

 • Administratorem danych osobowych jest spółka ISSP Sp. z o.o. ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000468036, NIP 894-
 • 304-72-49, ogłaszająca rekrutację.

 • Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych :
 • Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.
 • Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.
 • Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.
 • Przysługuje Pani / Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 • Odbiorcami danych są : podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku