PLANISTA MATERIAŁOWY
Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.
Opole, Opolskie
5 d. temu

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu ul. Północna 12a szuka pracownika na stanowisko : PLANISTA MATERIAŁOWY Obowiązki : Zamawianie części do produkcji pod względem prawidłowej realizacji planu produkcyjnego Monitorowanie sprawności dostawców i doskonalenie oraz zarządzanie ich wydajnościami Optymalizację poziomu zapasów w łańcuchu dostaw, levelizowanie dostaw Opracowywanie raportów forecast, MPM, budgety, itp.

Planowanie dostaw, kontrola i optymalizacja transportów (ilości, terminy, wykorzystanie środka transportu) Planowanie okien załadunkowych i rozładunkowych dla optymalizacji pracy magazynu Kontrola obsoletów i uczestniczeniu w spotkaniach mających na celu ich redukcji Kontrolę wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego Planowanie kosztów pod nowe projekty (transport, obrót pojemnikami, etc.

Wymagania : wykształcenie wyższe (logistyka lub pokrewne) min doświadczenie 3 lata (na podobnym stanowisku) znajomość języka angielskiego niezbędna znajomość MS OFFICE, niezbędna gotowość do pracy w systemie zmianowym znajomość działania łańcucha dostaw Oferujemy : praca w międzynarodowym środowisku ekspertów szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów bardzo przyjazna atmosfera pracy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania CV lub o kontakt po nr tel.

774465317 Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku