Pracownik magazynowy w Holandii
Agencja Pracy Giger
Białystok, Podlaskie
4 d. temu

Agencja Pośrednictwa Pracy GIGER (wpis do KRAZ nr 17988), poszukuje osób do pracy w magazynie wiodącego światowego producenta telefonów komórkowych i sprzętu komputerowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - zbieranie zamówień, - przepakowywanie kontenerów, - załadunek kontenerów, - rozładunek kontenerów.

WYMAGANIA : - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, - dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy, -

mile widziane uprawnienia operatora wózków EPT. OFERUJEMY : - pracę dla wiodącego światowego koncernu, - legalne zatrudnienie, -

zakwaterowanie i ubezpieczenie, - cotygodniową wypłatę wynagrodzenia, - opiekę polskich koordynatorów, - darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii !!! MIEJSCE PRACY : Waalwijk INFORMACJE DODATKOWE : Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o wysłanie CV na adres lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego w zakładce "REJESTRACJA" na stronie www.giger.pl Jeżeli masz pytania zadzwoń : Tel.

532 248 411 532 248 417 www.giger.pl Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00 Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku