Praca na stanowisku Asystent ds. sprzedaży / Refrakcjonista
Zakład Optyczny Krzysztof Gollus
Chojnice, Pomorskie
6 d. temu

KIM JESTEŚMY? Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą optyczną. Działamy na terenie województw - pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Prowadzimy profesjonalną obsługę naszych klientów zarówno optyczną jak i okulistyczną. Nasi doświadczeni lekarze to najlepsi specjaliści w regionie, stale kształceni specjaliści w zakresie refrakcji.

Naszym celem jest zachwycony z wykonanej usługi klient, profesjonalnie i wspaniale obsłużony. Serdeczność i zaangażowanie w obsługę konsumentów to u nas podstawa.

Spełniamy wymagania naszych klientów w oparciu o najnowocześniejszy park maszyn optycznych na świecie. Nasze motto to "Z miłością, dla naszych klientów.

Optyka to nasza pasja." Stwarzamy warunki rozwoju dla aktywnych osób zarówno młodych absolwentów jak również osób mających za sobą doświadczenie zawodowe.

KTO U NAS PRACUJE? Nasi Pracownicy to ludzie z pasją, uprzejmi i kulturalni, dla których praca jest wyzwaniem, codzienną przygodą i przyjemnością, a rzeczy niemożliwe stają się tylko etapem do pokonania, a nie przeszkodą samą w sobie.

POSZUKUJEMY Osoby do pracy na stanowisku ASYSTENT SPRZEDAŻY / REFRAKCJONISTA w Salonie Optycznym w CHOJNICACH, CZERSKU i CZŁUCHOWIE.

Jesteśmy zainteresowani kandydatami do pracy w naszej firmie posiadającymi takie cechy jak samodzielność i kreatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz bardzo dobre opinie z wcześniejszych miejsc pracy.

Wierzymy w tworzenie takiego środowiska pracy, gdzie wszyscy będą mogli doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać kwalifikacje zgodne ze swoim profilem.

  • GŁÓWNE OBOWIĄZKI : - prowadzenie sprzedaży produktów optycznych w salonie; - samodzielne prowadzenie kreatywnych działań w salonie mające na celu generowanie wzrostu firmy;
  • współpraca ze specjalistami, lekarzami; - prowadzenie dokumentacji sprzedażowej firmy; - asystowanie przy zamówieniach;
  • analiza potrzeb firmy; - zaangażowanie. WYMAGANIA : - preferowane wykształcenie wyższe, co najmniej średnie; - umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
  • zdolności manualne mile widziane; - samodzielność; - komunikatywność; OFERUJEMY : - atrakcyjną i ciekawą pracę - liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje -
  • możliwość rozwoju - atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji (ustalane indywidualnie) WYMAGANE DOKUMENTY : - CV -

    oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Dokumenty prosimy przesyłać na adres : optykgollus(małpka)wp.pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych