Brygadzista / monter izolacji
ESSA Sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie
7 d. temu

www.essagroup.eu ESSA GROUP jest prężnie działająca międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa oraz rekrutacji pracowników zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

W skład grupy wchodzi Essa Sp. z o.o., która jest certyfikowaną Agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 19418 Obecnie poszukujemy pracowników do współpracy przy realizacji projektów na terenie Polski oraz za granicą na stanowisko BRYGADZISTA / MONTER IZOLACJI GWARANTUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • nadzór nad wykonaniem prac izolacyjnych, jakości wykonania, oraz BHP
  • kontrolowanie wykonywanych zadań przez podległych pracowników
  • organizacja czasu pracy oraz rozdzielanie zadań
  • udzielanie wsparcia technicznego
  • czuwanie nad terminową realizacją zadań, monitorowanie oraz przygotowanie sprawozdań. WYMAGANIA :
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładność i umiejętność zarządzania Prosimy o przesłanie CV oraz innych niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres : W temacie wiadomości proszę wpisać : BRYGADZISTA / MONTER IZOLACJI .
  • UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA sp.

    z o.o. oraz ESSA CS sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom.

    Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych