Magazynier
Randstad
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
4 d. temu

Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na międzynarodowym rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz?

Dołącz do naszego zespołu i sam się przekonaj. Mamy ofertę dla Ciebie : praca na stanowisku : magazynier oferujemy : bezpłatny transport zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne atrakcyjne wynagrodzenie + premie bogaty pakiet benefitów ( m.

in karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina ) możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta po okresie próbnym darmowe pieczywo oraz ciepłe i zimne napoje zadania : odbieranie gotowego produktu w kartonach z produkcji układanie kartonów na paletach przyjęcie towaru na stan magazynowy za pomocą skanera transport gotowej palety do magazynu utrzymanie porządku na stanowisku pracy oczekujemy : gotowości do pracy fizycznej dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym książeczki Sanepid Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub ręcznych wózków elektrycznych będą dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku