Praca dla TECHNIKA
HR Support
Warszawa, Mazowieckie
7 d. temu

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach z zakresu obróbki powierzchniowej poszukujemy osoby na stanowisko : Technika / montera Zakres obowiązków : -

montaż mechaniczny oraz elektryczny urządzeń, - obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich / elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny, -

uruchamianie maszyn, - sporadyczne serwisowanie maszyn, - dbałość o ustalony porządek w warsztacie. Wymagania : - techniczne zdolności manualne, -

znajomość czytania schematów mechanicznych i elektrycznych, - uprawnienia elektryczne SEP 1 KW (mile widziane), - uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane), -

biegła obsługa komputera, - prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje : -zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku, -

stałe zatrudnienie, -możliwość rozwoju zawodowego, -praca z nowoczesnymi i zaawansowanymi technologiami, -narzędzia niezbędne do pracy.

KANDYDACIE : ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI : W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i przechowywanie ich w bazie danych firmy HRS Projekt sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz posiadam prawo wglądu do treści swoich danych, możliwość ich edycji oraz usunięcia z bazy.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż jako Agencja Personalna, chronimy twoje dane osobowe i w każdym procesie rekrutacyjnym są one dostępne tylko i wyłącznie dla naszych rekruterów.

Oznacza to, iż każdy potencjalny pracodawca, dla którego prowadzimy projekt rekrutacyjny nie ma dostępu do pełnych twoich danych osobistych.

Jeśli zostaniesz zakwalifikowany do udziału w procesie rekrutacyjnym na powyższe stanowisko, a przybliżona Ci oferta pracy (telefonicznie lub podczas spotkania) będzie odpowiadać twoim zainteresowaniom wówczas zostaniesz poinformowany o nazwie swojego potencjalnego pracodawcy, a twoje dane będą dostępne również dla niego pod warunkiem twojej zgody na ich dalsze udostępnienie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku