Specjalista ds. nieruchomości
RE/MAX Invest
Cieszyn, Śląskie
6 d. temu

Agencja RE / MAX Invest poszukuje kandydata na stanowisko AGENT NIERUCHOMOŚCI. Bez względu na to jaki zawód dziś wykonujesz,czy masz doświadczenie w branży nieruchomości, czy też nie dołączając do nas dokonujesz przełomowego kroku na swojej ścieżce kariery zawodowej.

Poszukujemy zarówno pośredników i agentów z doświadczeniem, jak również osób planujących rozpoczęcie nowej kariery. Nasi agenci prowadzą swój własny biznes oparty na działalności gospodarczej w ramach sprawdzonego systemu oraz wysoce motywacyjnego prowizyjnego systemu wynagrodzenia, który jest uzależniony od własnego zaangażowania i liczby przeprowadzonych transakcji.

Wymagania : pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i pasja profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista wysoki poziom etyki zawodowej ambicja umiejętność bardzo dobrej organizacja pracy własnej i samodzielność umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji dyspozycyjność obsługa komputera, prawo jazdy.

Mile widziane : doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu język angielski lub inny język obcy. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku