praca dla budowlańców w Niemczech
Mario
Częstochowa, Śląskie
5 d. temu

witam, szukam fachowców do prace : 1. W Niemczech ( Dresden, Berlin, Duisburg, Hamburg, Ulm, Dusseldorf, Koln... ) : potrzebuje murarzy, malarzy-

re-gipsiarzy, betoniarzy-zbrojarzy, tynkarzy, dekarzy, kafelkarzy-płytkarzy, ekipy do elewacji... nocleg za darmo. na początek oferuje 10 eur netto na godz z możliwością podwyższenia stawki.

rozliczenie co 2 tyg, możliwość zaliczki. 2. w Belgii : potrzebuje murarzy, malarzy-regipsiarzy, kafelkarzy-płytkarzy, ekipy do elewacji.

 • nocleg za darmo. na początek oferuje 12 eur na godz z możliwością podwyższenia stawki. rozliczenie co 2 tyg, możliwość zaliczki.
 • 3. we Francji : potrzebuje malarzy-regipsiarzy. nocleg za darmo. na początek oferuje 11 eur na godz z możliwością podwyższenia stawki.

  rozliczenie co 2 tyg, możliwość zaliczki. Praca od zaraz i na stałe. wymagane : auto, narzędzia i doświadczenie. nie potrzebuje pomocników !! mówimy po Polsku, Angielsku, Francusku, hiszpańsku i Niemiecku.

  tel / viber / whatsapp : +48798382560

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku