Mechanik
MFO S.A.
Sochaczew, Mazowieckie
10 d. temu

MFO S.A. to największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : MECHANIK Zakres obowiązków :

  • Bieżące utrzymanie i naprawy urządzeń około produkcyjnych
  • Diagnozowanie usterek i awarii narzędzi
  • Zapobieganie awariom i prace konserwacyjne narzędzi produkcyjnych
  • Usuwanie awarii
  • Dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy Oczekiwania :
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Uprawnienia elektryczne mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office W zamian oferujemy :
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z wiodącą firmą z branży stalowej,
  • wynagrodzenie i dodatki stosowne do osiąganych wyników, Osoby spełniające wymienione kryteria, zainteresowane współpracą z międzynarodową firmą oraz poszukujące możliwości rozwoju zawodowego i osobistego, prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-
  • mail : w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych