Mycie skrzynek w Holandii - bez języka angielskiego
Euro Personnel
Braniewo, Warmińsko-mazurskie
7 d. temu

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI MYCIE SKRZYNEK BEZ STAWEK WIEKOWYCH Opis stanowiska : -

praca polega na wrzucaniu i wyciąganiu skrzynek do / z maszyny myjącej. Skrzynki są lekkie więc praca nie jest ciężka, pracownik musi być w miarę szybki.

Wymagania : - motywacja do pracy - praca na długi okres czasu - prawo jazdy kat. B mile widziane Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie : 10,22 Euro / godzinę brutto plus dodatek zmianowy do każdej godziny 12,5% (bez stawek wiekowych) -

ubezpieczenie holenderskie / zakwaterowanie - pomoc polskiego koordynatora - stabilna praca na długo i na pełny etat (możliwość nadgodzin) Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres : rejestrację telefoniczną lub na stronie internetowej www.

europersonnel.pl Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze Więcej informacji pod nr telefonu : 17 222 7137 lub 17 222 7824 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna.

Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku