Spawacz 141 gr. 8
P.U.T. Tech-Export Sp. z o.o.
Płock, Mazowieckie
7 d. temu

P.U.T. Tech-Export Sp. z o.o. Naszą główną działalność koncentrujemy w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego i chemicznego.

Preferujemy różne formy współpracy jak samodzielna wycena i wykonanie robót, jak również zajmujemy się wynajmem pracowników i świadczeniem usług rekrutacyjnych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Spawacz 141 gr. 8 Nr ref. : S141 / 8-2015 Miejsce pracy : Niemcy Wyjazd planowany na koniec kwietnia Zakres obowiązków : -

spawanie zbiorników i blach ze stali nierdzewnej Wymagania : - aktualny certyfikat 141 gr. 8 - doświadczenia przy spawaniu zbiorników, blach ze stali nierdzewnej (dla przemysłu spożywczego) -

dodatkowo aktualny certyfikat 135 / 136 mile widziane - umiejętność czytania rysunku technicznego - znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana Oferujemy : -

zakwaterowanie - transport - odzież ochronną - atrakcyjne wynagrodzenie Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz wszelkich uprawnień na adres w tytule wpisując nr referencyjny.

Wysłane CV powinno zawierać poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców z siedzibą poza granicami kraju (zgodnie z Ustawa z dn.

29.08.97 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. 97 Nr 13 poz. 883). Oświadczam że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu w swoje dane gromadzone przez P.

U.T. Tech-Export Sp. z o.o. oraz prawie do ich poprawiania. Informujemy, że skontaktujemy się wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku