Specjalista ds. emisji reklamy internetowej
Polska Press
wielkopolskie, Poznań, Polska
16 d. temu

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników.

Rozwijając własną sieć portali informacyjnych i biznesowych takich jak : telemagazyn.pl, strefabiznesu.pl, gratka.pl, poznan.

naszemiasto.pl oraz gloswielkopolski.pl skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

W związku z nowymi projektami zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko :

Specjalista ds. emisji reklamy internetowej (Traffic Manager)

Region : wielkopolskie

Numer referencyjny : POZ / EM / 5 / 2018

Wymagania

Zanim rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci pełen pakiet wdrożeniowy składający się z :

  • Pakietu szkoleń dotyczących rynku medialnego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z Internetem, urządzeniami mobile, Google i Facebook.
  • Pakietu szkoleń rozwojowych, podczas których nauczymy Cię jak planować i realizować kampanię internetową w wielu nośnikach medialnych.
  • Pełnego wsparcia organizacyjnego, w tym wsparcie managerskie i opiekę doświadczonych pracowników.
  • Pakietu szkoleń produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty internetowe.
  • Po okresie wdrożenia będziesz realizował następujące zadania :

  • Weryfikowanie materiałów dla kampanii reklamowej.
  • Planowanie oraz realizowanie kampanii internetowej.
  • Aby stać się częścią naszego zespołu potrzebujesz :

  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office lub ich odpowiedniki)
  • Wiary w siebie oraz własne umiejętności i otwartości na ludzi.
  • Posiadania chęci rozwoju i zdobywania wiedzy.
  • W zamian otrzymasz :

  • Pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach.
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Stałe godziny pracy (8 : 00 16 : 00 lub 9 : 00-17 : 00), umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym.
  • Stałe wynagrodzenie.
  • Realną perspektywę awansu w ramach struktury firmy.
  • Dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, podnoszący Twoja wartość na rynku pracy.
  • Możliwość łączeni swoich pasji z życiem zawodowym poprzez udział w tematycznych projektach prowadzonych przez naszą firmę.
  • Aplikuj

    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .