Dam pracę - Pakowacz
Zaklady Mięsne Stanisławów Spółka z o. o.
Stanisławów, Mazowieckie
7 d. temu
 • Zakłady Mięsne Stanisławów Sp. z o. o. poszukują pracowników na stanowisko : Pakowacz Zakres obowiązków : · Pakowanie mięs i wędlin;
 • Obsługa terminali · Obsługa maszyn pakujących Ulma, Multivac, Sedpack Wymagania : · Doświadczenie na podobnym stanowisku · Aktualna książeczka sanitarno-
 • epidemiologiczna · Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : · Pracę w nowoczesnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie · Możliwość rozwoju zawodowego · Atrakcyjne warunki zatrudnienia · Niezbędne narzędzia pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV Prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). Informujemy, ze odpowiemy tylko na wybrane oferty.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku