Renowacja, konserwacja drewna.
Esnok
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

Dla 22-35 latka, energicznego, lojalnego, dyspozycyjnego bez zobowiazan, pokornego i szanujacego innych, odpowiedzialnego za słowa i czyny, zmotywowanego z otwartym umysłem do rozwiązywania napotkanych trudności, uczącego się szybko, wdrażającego nowo nabyta wiedze, wykonującego czynności sprawnie i solidnie na pilny wyjazd ok.

4 m-cy przy wykonywaniu prac na posesjach i warunkach inwestorów. Osoby z Ukrainy mówiące i rozumiejące po polsku moga aplikować.

Wskazana wiedza z technologii drewna oraz doświadczenie malarskie w pracy z drewnem i renowacja. Jeśli trzeba wszystko objaśnię i nauczę.

Możliwy staż i przyjęcie w terminowanie na początek. W zależności od postępów w nauce kierowanie do odpowiedzialnych zadań oraz zleceń.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria, proszę o opisanie paru słów o sobie oraz cv i podanie skype name (brak spowoduje nierozpatrzenie aplikacji) w celu przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej i omówienia wszelkich szczegółów.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku