Monter izolacji przemysłowych/ Monter blacharz
Bilfinger SE
Kozienice
1 d. temu

Opis stanowiska

Objęcie ww. stanowiska wiąże się z kompleksowym wykonywaniem izolacji termicznej na obiektach i instalacjach przemysłowych u naszych Klientów.

WYMAGANIA :

  • Wykształcenie zawodowe / średnie techniczne lub ogólnobudowlane
  • Doświadczenie przy pracach izolerskich na obiektach przemysłowych
  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie demontażu i montażu izolacji termicznej
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • WYMAGANIA SPECJALISTYCZNE NA STANOWISKO MONTERA IZOLACJI

  • Wiedza praktyczna zdobyta w trakcie kursów / szkoleń / doświadczenia
  • zawodowego w obszarze izolacji przemysłowych

    WYMAGANIA SPECJALISTYCZNE NA STANOWISKO MONTERA BLACHARZA

  • zawodowego w obszarze przygotowania warsztatowego

    izolacji (elementy z blachy)

  • Umiejętność wykonywania obmiarów, posługiwania się isometrikiem
  • OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych ( m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych )
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji zawodowych
  • Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych.

    Nasze usługi realizujemy w branżach : mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych