International Sales Specialist
LINK Sp. z o.o.
Wiązowna, Warszawa
56 d. temu

Zakres obowiązków :

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych oraz rynku lokalnym
  • nawiązywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z działem operacyjnym w zakresie wdrożenia do obsługi pozyskanych klientów
  • prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
  • bieżące monitorowanie rynku i identyfikacja potencjalnych kontrahentów a także zmian i trendów dotyczących branży TSL
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • doświadczenie na stanowisku operacyjnym związanym ze sprzedażą w branży TSL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, lub / i języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • umiejętności negocjacyjne
  • skuteczne rozwijanie partnerskich relacji z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • Mile widziane :

  • znajomość dodatkowych języków obcych np. francuskiego, włoskiego
  • Oferujemy :

  • możliwość pracy w biurze w Wiązownie lub pracy w biurze w Warszawie
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system motywacyjny (wynagrodzenie, premia, samochód służbowy)
  • Aplikuj