GENERALNI ASYSTENCI W HOTELU ANGLIA/SZKOCJA
Cekal
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

GENERALNI ASYSTENCI W HOTELU ANGLIA / SZKOCJA Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number : 8321774. OPIS STANOWISKA Zadania general assiastant to : sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.

Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby. WYMAGANIA gotowość do wyjazdu w 10-

14 dni od interview komunikatywna / dobra znajomość j. angielskiego gotowość do szybkiego wyjazdu pracowitość uczciwość NASZA OFERTA wynagrodzenie 7,83 GBP / h brutto kontrakt na min 44 h / tydzień plus nadgodziny darmowe wyżywienie podczas pracy tanie zakwaterowanie, 48 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy.

Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu. hotele oferują kontrakt na 6 - 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu do wykorzystania w roku

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku