Asystent/-ka Zarządu
Nest Bank
Warszawa Centrala
7 d. temu

Główne obowiązki :

  • obsługa organizacyjno-administracyjna biura Członków Zarządu, w tym prowadzenie kalendarzy, organizacja posiedzeń oraz spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, wyjazdów krajowych i zagranicznych, rozliczanie wydatków i delegacji,
  • obsługa organizacyjna Rady Nadzorczej Banku, współpraca z przedstawicielami akcjonariusza Banku,
  • udział w pracach legislacyjnych,
  • udział w procesie udzielania pełnomocnictw,
  • udział w procesie obiegu korespondencji,
  • przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów, korespondencji i innych dokumentów,
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi komórkami Banku w zakresie zadań realizowanych przez Departament.
  • Oczekujemy :

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego - mile widziane prawo lub administracja,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • wysokiej kultury osobistej, pogodnego usposobienia oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • łatwości i swobody w nawiązywaniu kontaktów,
  • zdolności efektywnego zarządzania własnym czasem pracy iustalania priorytetów,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,
  • pozytywnej energii i zaangażowania do pracy.
  • Oferujemy :

  • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi,
  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • przyjazną atmosferę pracy, możliwość wychodzenia poza schematy,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie), dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy-
  • wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne ekspresy do kawy, dodatkowo codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa,

  • Nest kluby Sportowe uprawiasz sport lub pasjonujesz się konkretną dyscypliną? u nas możesz rozwijać swoją sportową pasję i razem z kolegami z pracy brać udział w zawodach sportowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych