Konsultant obsługi klienta
GRUPA PROGRES
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko : KONSULTANTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Od Ciebie zależy, czy Twoja praca będzie polegać na udzielaniu klientom informacji o ofercie handlowej, sprzedaży usług i produktów, czy może na utrzymaniu stałych klientów po przez przedłużanie umów i obsługę zgłoszeń elektronicznych.

Oferujemy : - stałe i pewne zatrudnienie - wynagrodzenie składające się ze stałej części podstawowej i premii, nagrody rzeczowe dla najlepszych pracowników -

przejrzystą ścieżkę kariery, możliwości rozwoju zawodowego i awansu - elastyczny grafik - dofinansowanie karty Multisport -

Program Poleć Kumpla , dzięki któremu zawszę będziesz ze znajomymi - wyjazdy integracyjne, imprezy grupowe - komfortowe warunki pracy, nowoczesna przestrzeń biurowa, dostęp do relax roomu, kuchni Oczekiwania : -

chęci do pracy - podstawowa obsługa komputera - komunikatywność i otwartość - wysoka kultura osobista Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV za pomocą linku : https : / / system.

erecruiter.pl / FormTemplates / RecruitmentForm.aspx?WebID ee589cb721054dca91cc73e1e31e595f Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp.

z o.o. Sp. k., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al.

Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontakt"małpa"grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych : adres korespondencyjny : ul.

Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail : iod"małpa"grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji.

na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku