Doradca Klienta (Kraków)
Great Private Equity
Kraków, Małopolskie
9 d. temu

Great Private Equity jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek na rynku funduszy private equity. Naszym Celem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw o wyjątkowych wartościach i technologii.

Świadczymy również usługi outsourcingowe w zakresie obsługi klienta indywidualnego i instytucjonalnego dla największych Banków, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oraz Towarzystw Ubezpieczeń na Życie.

Dziś zatrudnimy kandydatów na stanowisko : DORADCA KLIENTA Miejsce pracy : Kraków Jesteś kreatywny i posiadasz ponadprzeciętne umiejętności sprzedażowe? Dołącz do nas! Jeśli :

 • Potrafisz budować dobre, długofalowe relacje z klientami
 • Umiesz wspólnie z klientem zaplanować jego osobiste finanse
 • Jesteś zorientowany na cel
 • Chcesz zarabiać ponadprzeciętnie
 • Jesteś gotowy na sprzedaż produktów inwestycyjnych To szukamy właśnie Ciebie! Co zyskasz :
 • Atrakcyjne wynagrodzenie na rynku
 • Pracę w firmie, która nie jest korporacją
 • Pakiet bezpłatnych szkoleń wprowadzających
 • Szkolenia motywacyjne
 • Możliwość rozwoju Wymagamy :
 • Wykształcenia min. średniego
 • Znajomości tematyki finansowo ubezpieczeniowej
 • Dyspozycyjności i komunikatywność
 • Gotowości do pracy z klientem
 • Umiejętności do pracy w zespole Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
 • Klauzula informacyjna Administratorem Danych Osobowych jest Great Private Equity sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-836), ul.

  Jana Kasprowicza 45 / 47 Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami : Wysyłając nam swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Great Private Equity sp.

  z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie / niepodanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Masz prawo cofnąć zgodę w takiej samej formie w jakiej ją wyraziłeś / aś. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach do momentu odwołania zgody.

  Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu, a także nie są przekazywane państwom trzecim i organizacjom międzynarodowym.

  Odbiorcami Twoich danych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązującego prawa.

  Twoje dane mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora m.in. dostawcom usług IT pamiętaj jednak, że takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniem.

  Jeśli wyrażasz na to zgodę prosimy o zamieszenie w CV następującej treści : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Great Private Equity sp.

  z o. o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Great Private Equity sp.

  z o.o. Zapoznałem się również z klauzulą informacyjną.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku