PRACA W NIEMCZECH DLA FACHOWCÓW
Grunberger
Zielona Góra, Lubuskie
3 d. temu

Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec w poniżej wymienionych zawodach : - elektryk, - hydraulik, - malarz, - glazurnik, -

ślusarz, - spawacz, - stolarz, - monter drzwi i okien, - komisjoner (pracownik produkcji) A także prace dla pomocników w zawodzie elektryka, hydraulika i malarza, która daje możliwość zdobycia doświadczenie w danym zawodzie i późniejszego podjęcia pracy jako samodzielny fachowiec.

Wymagania : - uprawnienia / ukończenie szkoły w zawodzie, - znajomość języka w stopniu podstawowym-komunikatywnym, - prawo jazdy i auto.

Oferujemy : - niemiecką umowę o pracę, - opłacane składki emerytalne oraz ubezpieczenie, - atrakcyjne wynagrodzenia, - pomoc zarówno przy podejmowaniu pracy jak i w trakcie pracy.

Wiecej informacji udzielę telefonicznie pod nr tel. (68) 321 27 00. CV prosze przesyłać na adres ola(małpa)grunberger.pl lub przez portal Lento.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku