Mid Ruby on Rails Developer z językiem angielskim
Team Quest
Warszawa
28 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : dowolna Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt

Zadania :

  • Praca nad różnymi projektami dla klientów z całego świata
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Realizacja własnych pomysłów związanych z rozwojem oprogramowania
  • Praca z autorskim systemem firmy, który wspiera programistów w weryfikacji kodu
  • Oczekiwania :

  • Biegły język angielski, również techniczny
  • Umiejętności techniczne Konfiguracja i wdrażanie aplikacji Rails do produkcji Konfiguracja Docker'a dla aplikacji Rails Przygotowanie ciągłej integracji Przygotowanie Codefresh, aby uruchomić wdrożenie aplikacji Dockerized Rails na https : / / cloud.
  • docker.com Znajomość stack'a Rails - wtyczki, silniki, stelażem Znajomość i korzystanie z Orientacji Obiektowej i zaawansowanego Ruby (Enumerable, implicit vs explicit, block / proc / lambda, zamrożone obiekty itp.

    Rozumienie i wykorzystywanie powyższych podstawowych zapytań SQL, optymalizuj zapytania Znajomość niektórych zasad projektowania i zasad rozwoju (DRY, SOLID, KISS, YAGNI) Znajomość SSL Znajomość i korzystanie z Wzorów Projektowych Obiekty usługowe Singleton i przykłady w stoack'u Rails Decorator Średnio zaawansowany GIT - rebase

  • Doświadczenie Zbudowanie przynajmniej jednej komercyjnej aplikacji internetowej, we współpracy z innymi programistami w zespole
  • Firma oferuje :

  • Możliwe różne formy zatrudnienia
  • Biuro w pobliżu stacji metra Wilanowska
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Dodatkowe benefity : prywatna opieka zdrowotna, karta multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wewnętrzne meetup'y w celu wymiany wiedzy
  • Pierwsze rozmowy poprzez wideokonferencję
  • Ciekawe projekty i miłą atmosferę! : )
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca programista Ruby Praca developer Ruby język angielski

    cloud solid Ruby SQL DRY GIT