Technolog Przygotowania Produkcji
Chemorozruch
Oświęcim, Małopolskie
‎12 godz. temu

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych Technolog Przygotowania Produkcji Miejsce pracy : Oświęcim Wymagania : Wykształcenie wyższe mechaniczne, Wiedza z zakresu technologii produkcji konstrukcji stalowych, zbiorników i wymienników ciepła oraz innych urządzeń dla przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego w tym urządzeń i instalacji ciśnieniowych.

Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, Znajomość zasad i przepisów tworzenia dokumentacji technicznej, odbiorowej i powykonawczej konstrukcji stalowych i urządzeń, Znajomość programów MS Office i AutoCad, Umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych w programach AutoCad, Umiejętność planowania procesu technologicznego, Umiejętność pracy pod presją czasu, Umiejętność analitycznego myślenia oraz skuteczność rozwiązywania problemów, Chęć podejmowania wyzwań, kreatywność, samodzielność, Dodatkowym atutem będą : dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego uprawnienia UDT do kontroli jakości wytwarzania urządzeń podlegających UDT oraz rurociągów parowych i rurociągów technologicznych.

Zakres zadań : Opracowanie oraz nadzór procesów technologicznych, Przygotowanie dokumentacji technologicznej oraz nadzór nad procesem produkcji, Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa, Opracowanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej, itp.

Opracowanie instrukcji technicznych, Optymalizacja kosztów produkcji warsztatowej i montażu, Opracowanie normatywów zużycia materiałów i pracy pracowników produkcyjnych.

Oferujemy : Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Stabilne zatrudnienie, Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Zgodnie z 6 ust. 1 lit. a RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Chemorozruch sp. z o.o. moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji na wskazane wyżej stanowisko oraz w kolejnych rekrutacjach realizowanych przez ww.

firmę . Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. a i / c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), ponieważ wyraził / a Pan / Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku