Inżynier Produkcji
Danfoss
Grodzisk, Poland
35 d. temu

Job Description

Jeśli chcesz tworzyć zaawansowane rozwiązania z zakresu inżynierii, być częścią zrównoważonego rozwoju w obszarze infrastruktury, przemysłu spożywczego oraz klimatu i energii, Danfoss jest firmą, w której będziesz mieć rzeczywisty wpływ na to, w którym kierunku będzie podążał świat.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Inżynier Produkcji , który dołączy do naszego zespołu w Grodzisku Mazowieckim i odpowiedzać będzie za zapewnienie i utrzymanie jakości oraz optymalizację procesu produkcji kartridżowych wyłączników ciśnieniowych, produkowanych na licencji Saginomiya Seisakusho Inc. Japan.

Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. firma produkcyjna zatrudniająca 80 osób w Polsce, zajmującą się produkcją kompaktowych wyłączników ciśnieniowych.

Spółka jest własnością dwóch globalnych partnerów Saginomiya Seisakusho (Japonia) i Danfoss (Dania) obecnych na czterech kontynentach, liderów wśród światowych producentów działających w obszarze chłodnictwa, automatyki przemysłowej, napędów elektrycznych, ciepłownictwa, wentylacji i klimatyzacji.

Twoje zadania :

  • Nadzór i optymalizacja procesu produkcji z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing i SixSigma
  • Dbałość o zapewnienie jakości w podległych procesach technologicznych
  • Tworzenie, aktualizacja standardów i instrukcji stanowiskowych
  • Analiza wskaźników produkcyjnych
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych i usprawniających
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Współpraca z Saginomiya w zakresie wdrażania zmian w wyrobach, procesach
  • Nasze wymagania :

  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii produkcji, elektromechaniki
  • Min 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera w zakładach produkcyjnych
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, Six Sigma
  • Znajomość podstawowych wymagań wynikających z norm jakościowych ISO, IATF
  • Mile widziana obsługa systemu SAP - moduł MM
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność, terminowość w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczną
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych