Stolarz lub pomocnik stolarza - Niemcy
Sempre Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowiska : Stolarz lub pomocnik stolarza Zakres obowiązków zależny od stanowiska : -

produkcja różnych elementów budowlanych (schodów, drzwi, okien, szalunków), mebli, elementów jachtów - cięcie i obróbka powierzchni -

wykorzystywanie maszyn do obróbki drewna ( piły, heblarki, frezarki, prasy , maszyn CNC itp.) oraz odpowiednich narzędzi -

kontrolowanie jakości dostarczonych materiałów i kontrolowanie wykonywanej pracy - lakierowanie mebli (opcjonalnie) - montaż mebli (opcjonalnie) Oferujemy : -

zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające : ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -

proponowane wynagrodzenia (zależne od poziomu znajomości języka niemieckiego, wykształcenia oraz doświadczenia) : a) Stolarz budowlany lub meblowy (wykwalifikowany) : od 11,83 euro brutto / h -

dodatkowo dieta od 4,00 do 5,00 euro netto za każdą przepracowaną godzinę b) Pomocnik stolarza : od 10,13 euro brutto / h -

dodatkowo dieta od 4,00 do 6,00 euro netto za każdą przepracowaną godzinę - miejsce pracy : południowe Niemcy - pomoc w jego znalezieniu zakwaterowania z cenie 15-

25 euro za dobę - możliwość rozwoju zawodowego Wymagania : - mile widziana znajomość języka niemieckiego - wykształcenie kierunkowe, min.

zawodowe lub doświadczenie na ww. stanowisku - mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail : www.sempre.eu.com tel. 717242135 / 790707557 FB : https : / / web.facebook.com / semprepersonalauspolen Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę dopisać następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę SEMPRE Sp z o.

o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jeździeckiej 10A, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

1. Administratorem Pana / Pani danych osobowych podanych w aplikacji jest SEMPRE Sp. z o.o. ul. Jeździecka 10A, 53-032 Wrocław 2.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail : 3. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji rekrutacji na stanowisko Stolarz a także w celu realizacji przyszłych rekrutacji przez każdego z Administratorów, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których Pana / Pani CV zostanie uznane za adekwatne przez któregokolwiek z Administratorów.

4. Informuję, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadań Grupy VERITAS w odniesieniu do kandydatów.

5. Przetwarzanie podanych przeze Pana / Panią danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust.

1 lit. a) RODO). 6. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem / obroną roszczeń (art.

6 ust. 1 lit. f) RODO). 7. Ma Pan / Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie.

Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Przysługuje Panu / Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 9. Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania ww.

procesu rekrutacji, a w przypadku zgody na włączenie danych osobowych do bazy kandydatów przez okres 5 lat. 10. Pana / Pani dane mogą być przekazywane innym odbiorcom.

Odbiorcami danych osobowych mogą być kontrahenci Administratora, w szczególności : zewnętrzni przedstawiciele, usługodawcy, dostawcy, partnerzy zrzeszeni w ramach Grupy VERITAS, a ponadto podmioty specjalizujące się w zakresie obsługi roszczeń, doradztwa technicznego i IT, usług pocztowych i operacyjnych, transportowych, zarządzania dokumentacją, świadczenia usług księgowych itp.

11. Pana / Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani do państw trzecich / organizacji międzynarodowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku