Doradca ds.nieruchomości
Tyszkiewicz Nieruchomości
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu

Nawiązywanie relacji z Klientami sprawia Ci przyjemność i najlepiej czujesz się w roli sprzedawcy? Pokaż co potrafisz i dołącz do profesjonalnego zespołu specjalistów w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości.

Tyszkiewicz Nieruchomości od niemal 20 lat pomaga spełniać największe marzenia swoich Klientów, związane ze sprzedażą, kupnem i wynajmem wszelkiego rodzaju nieruchomości.

Przyczyń się do realizacji życiowych planów Twoich Klientów i miej realny wpływ na swój sukces. Jaki jest Doradca ds. nieruchomości?

 • dąży do celu, - nawiązuje relacje, - buduje własną markę, - nie boi się wyzwań, - jest pewny siebie. Masz poszczególne cechy?
 • Czytaj dalej! Co możesz zyskać zostając naszym doradcą? - nowe umiejętności, - specjalistyczne wdrożenie do ciekawego zawodu Doradcy ds.

  Nieruchomości, - możliwość pracy w 4-etapowej ścieżce rozwoju, - wynagrodzenie zależne od realizowanych transakcji, - pracę na szerokiej bazie ofert, do której rozbudowania również przyczynisz się Ty, -

  wsparcie merytoryczne, - możliwość rozpoczęcia nowej drogi zawodowej, w ciekawej pracy, - nowe kontakty biznesowe, - współpracę z rozpoznawalną, dynamicznie rozwijającą się marką Co będzie należało do Twoich obowiązków?

 • pozyskiwanie ofert nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż i wynajem, - obsługa Klientów, - prezentowanie nieruchomości i obsługa transakcji, -
 • przygotowywanie rozwiązań związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajęciem nieruchomości, - współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi Otwórz się na nowe możliwości i spróbuj swoich sił w branży nieruchomości.

  Z nami rozwiniesz skrzydła. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Tyszkiewicz sp. z o.o.

  sp.k al.Grunwaldzka 469 23, 80-309 Gdańsk. Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie : art.

  6 ust. 1 lit. a zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

 • ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji.
 • Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające.

  Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

  Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku