Java8 Developer (doświadczenie ze Spring Framework)
Team Quest
Lublin
9 d. temu

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście :

  • Bydgoszcz
  • Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę B2B / Kontrakt

    Zakres obowiązków :

  • projektowanie i implementacja aplikacji korowej,
  • efektywne wytwarzanie oprogramowania,
  • praca w 10-osobowym zespole scrum'owym,
  • dbanie o wysoką jakość kodu,
  • Wymagania :

  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość Java 8, Spring Boot, Spring MVC & Thymeleaf + Bootstrap
  • Doświadczenie w pracy z Tomcat
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną,
  • Znajomość CXF
  • Praca z Liquibase
  • Praca z Percona XtraDB Cluster (MySQL)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych
  • Komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii
  • Umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Firma oferuje :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub umowa b2b)
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport,
  • Udział w ciekawych, rozwijającyh projektach
  • Mile widziane :

  • Praca z WSO2 ESB
  • Znajomość Elasticsearch
  • Doświadczenie w pracy z Kibana
  • Znajomość DockerDocker
  • Znajomość Hurtowni danych - SAS
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Lublin Praca programista Spring Framework Praca developer Spring Framework język angielski

    bootstrap Tomcat Spring Framework MySQL Java MVC

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych