Wychowawca/Opiekun do grup złobkowych
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Gucio
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole mieszczce się na Warszawaskim Ursynowie, poszukuje dla swoich Podopiecznych Cioci ;-) Wymagane : *wykształcenie wyższe na kierunkach pedagogicznych pozwalających na pracę w żłobku oraz w przedszkolu LUB kurs dla opiekunów w żłobku LUB Szkoła dla opiekunek dziecięcych *kreatywność, sumienność, uczciwość i punktualność, *powołanie do pracy z dziećmi, *codzienny uśmiech : -

umiejętność pracy w zespole, *aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Proszę o przesłanie CV. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Oferujemy : *pracę w młodym energicznym zespole, *umowę o pracę *zdrową atmosferę pracy *atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie.

 • pracę w przyjaznej atmosferze w kameralnym zespole. *możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji. *finansowanie szkoleń.
 • codzienne uśmiechy Podopiecznych! : -) Zapraszamy do kontaktu ! adres e-mail :
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku