Pracownik Wsparcia Logistycznego (pracownik magazynowy)
Hilti Aktiengesellschaft
Nowa Wieś Wrocławska
1 d. temu

Pracownik Wsparcia Logistycznego (pracownik magazynowy)

Kogo szukamy?

Poszukujemy Pracowników Wsparcia Logistycznego do pracy w naszym Centrum Serwisowym Hilti w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Tworzymy wyjątkowy zespół, złożony z osób o różnych doświadczeniach, ale wspólnym celu : najwyższym zaangażowaniu, konsekwencji w dążeniu do sukcesu i jak najlepszej obsłudze klienta.

Kim jesteśmy?

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla globalnej branży budowlanej.

Jesteśmy dumni z naszego liczącego 75 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy naszych przełomowych produktów i pierwszorzędnych usług.

Nasza firma, zatrudniająca 24 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, podnosząc jednocześnie swoje umiejętności, rozwijając się zawodowo i kształtując karierę.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Będziesz odpowiadać za wsparcie logistyczne w Centrum Napraw Serwisowych Hilti. Twoim zadaniem będzie przyjęcie narzędzi do Centrum Serwisowego, wprowadzenie ich do systemu dostarczenie ich do mechaników.

Będziesz też odpowiedzialny za dostarczanie środków eksploatacyjnych do mechaników. Do twoich obowiązków należeć też będzie zażądaniem magazynem części zamiennych.

Zapewnimy Ci wszystkie szkolenia niezbędne do jak najlepszego realizowania zadań. Dołączysz do zespołu, w którym panuje koleżeńska atmosfera, a w swojej codziennej pracy będziesz raportować do doświadczonego Team Leadera, który udzieli Ci niezbędnego wsparcia.

W Hilti będziesz miał możliwości rozwoju takie jak w dużej korporacji, przy tym zyskując pełną samodzielność.

Co oferujemy?

Gwarantujemy pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku. W momencie zatrudnienia odbędzie się gruntowne szkolenie. Oferujemy możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej organizacji.

Bonusem są obiady za złotówkę i dodatkowy pakiet socjalny (multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Nasz zespół to grono idealnie dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych pracowników, zarówno kobiet, jak i mężczyzn trafiło do nas bez żadnego doświadczenia.

Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w pracy w serwisie. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie.

Oczekujemy od Ciebie :

 • Wyjątkowych umiejętności manualnych
 • Znajomości obsługi komputera
 • Skrupulatność
 • Chęć uczenia się
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku