Praca dodatkowa Gliwice
IQFM Ackermann
Gliwice, Śląskie
7 d. temu

Szukamy osoby, może być uczeń powyżej 18 lat do układania towarów w Markecie budowlanym. Stawka 14 zł / h. Możliwość dorobienia ok 32 h w miesiącu lub więcej.

Praca może być wykonywana po południu. Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez IQFM Sp.

Z.O.O. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 19a, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem / am poinformowany / a, iż w każdej chwili mogę cofnąć zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie informujemy, iż : Administrator Danych : Administratorem Twoich danych osobowych jest IQFM Sp. Z.O.O. z siedzibą w Warszawie, przy ul.

Marynarskiej 19a, telefon : 22 895 26 10, strona internetowa : www.iqfm.pl (dalej : my ). Cel i podstawa przetwarzania : Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgody ( podstawa z art.

6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej : RODO).

Odbiorcy danych : Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Okres przechowywania danych : Twoje dane osobowe będziemy przechowywać do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

Twoje Uprawnienia : Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia.

Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Powyższe uprawnienia możesz zrealizować korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dobrowolność podania danych : Podanie prze Ciebie danych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody, jednak konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku