Praca Przedstawiciel Handlowy Sprzedaż pokryć dachowych
Dom-Dach
Zawoja, Małopolskie
5 d. temu

Firma DomDach z Zawoi poszukuje sprzedawcy - przedstawiciela handlowego materiałów budowlanych w spec. pokrycia dachowe. Zakres obowiązków : obsługa klientów głównie w terenie, sporadycznie na składzie, przygotowywanie ofert klientom indywidualnym, raportowanie wyników pracy, dostarczanie zamówień, pomiary dachów, przyjmowanie zamówień w terenie.

Wymagania : znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Word) umiejętność dobrej organizacji pracy, komunikatywność, prawo jazdy kat.

 • B, Zapewniamy : szkolenie, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego stażu pracy oraz umiejętności (pensja podstawowa + premie od sprzedaży), zatrudnienie;
 • umowa o pracę, perspektywę rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód), Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu bądź na adres mailowy.

  Proszę o dołączanie do wiadomości zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Lokalizacja : Dom-Dach Pokrycia dachowe 34-

  222 Zawoja, Zawoja os. Zemliki tel. 510673767

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku