Operato serwisu - od zaraz !!
Pmi Outsourcing
Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie
2 d. temu

Firma PMI Outsourcing sp. z o.o (10103) poszukuje pracowników na : Stanowisko : Operator Serwisu Lokalizacja : Pietrzykowice -

praca od pn-pt -umowa o pracę -wynagrodzenie : podstawa +premie -nie wymagamy doświadczenia Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal lub kontakt telefoniczny.

tel : 604 277 500 Proszę o dołączenie do CV : Oświadczenie przy składaniu dokumentów rekrutacyjnych PMI OUTSOURCING SP. z o.

o. 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. 2. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.

3. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 4. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.

 • data, podpis Oświadczenie przy składaniu dokumentów rekrutacyjnych PMI Outsourcing Sp. z o.o., zgoda na rozpatrywanie kandydatury w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
 • Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

  z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. .. .. data, podpis

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku