Doradca d/s Nieruchomości
Capital Home Nieruchomości
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu

Zatrudnimy doradców ds. nieruchomości z doświadczeniem. Wynagrodzenie 60 % prowizji. CAPITAL HOME Nieruchomości to silnie rozwijająca się grupa profesjonalnych, licencjonowanych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy częścią grupy CAPITAL HOME Sp z o.o. która specjalizuje specjalizuje się w doradztwie finansowym dla Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Działamy na terenie województw : kujawsko pomorskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego. Nasze biura zlokalizowane są w Bydgoszczy, Szczecinie , Gorzowie Wlkp, Chojnicach, Inowrocławiu, Nakle nad Notecią, Łodzi ale ciągle stawiamy na rozwój.

Nasi Klienci cenią nas za profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, indywidualne traktowanie każdej transakcji oraz przede wszystkim skuteczność.

W obsługę naszych klientów wkładamy ogromne zaangażowanie. Z energią podejmujemy się kolejnych wyzwań, a w celu dalszego rozwoju działalności i nieprzerwanego oferowania naszych usług na najwyższym poziomie, pilnie poszukujemy kandydatów gotowych podjąć ambitną karierę na stanowisku : Doradca ds.

Nieruchomości do oddziału w Bydgoszczy Opis stanowiska : Aktualnie poszukujemy Doradców do spraw nieruchomości. Do obowiązków pracownika na w.

w. stanowisku należało będzie poszukiwanie nowych zleceń sprzedaży / wynajmu nieruchomości, profesjonalna obsługa klienta popytowego i podażowego, profesjonalne prezentowanie nieruchomości.

Doradca do spraw nieruchomości to mobilna wizytówka Naszej Agencji, która dba o bezpieczeństwo transakcji oraz służy pomocą w znalezieniu idealnej nieruchomości dla klienta.

Jeśli jesteś ambitną osobą, posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta i nie boisz się wyzwań, z chęcią przyjmiemy Cię do naszego zespołu! Wymagania : Oczekujemy : -

minimum średniego wykształcenia - wysokiego poziomu kultury osobistej - dyspozycyjności i umiejętności efektywnego zarządzania czasem -

wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia postawionych sobie celów - wysokich umiejętności interpersonalnych - łatwości w nawiązywaniu kontaktów -

odpowiedzialności za wykonywaną pracę - posiadania prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu - mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze klienta.

 • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia Oferujemy : - pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się Agencji Nieruchomości -
 • dodatkowe wynagrodzenie dzięki sprzedaży usług partnerów Capital Home Nieruchomości - system praktycznych szkoleń, wspierających rozwój pracowników -

  wszelkie narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy na w.w. Stanowisku - korzystne wysokie wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników pracy -

  elastyczne godziny pracy - pracę opartą o sprawdzone wewnętrzne standardy firmy - know how - przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy gwarantującą -

  brak monotonii Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CAPITAL HOME sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku