Technik Utrzymania Ruchu (Polska)
Maintec
Lódzkie, Polen
16 d. temu

Dla naszego klienta, znanej firmy działającej w sektorze produktów szybkozbywalnych, poszukujemy pracownika na stanowisko :

Obowiązki :

  • Praca w fabryce produktów szybkozbywalnych w Polsce
  • Analiza potrzeb utrzymania ruchu
  • Zbieranie i analiza danych za pomocą programów komputerowych
  • Doradztwo techniczne
  • Komunikacja w języku angielskim z centralą firmy w Belgii
  • Wymagania :

  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie w środowisku przemysłowym z urządzeniami pneumatycznymi, jak również maszynami rotacyjnymi, silnikami, pompami
  • Podstawowe doświadczenie w obsłudze programów do analizy danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Otwartość na pracę w pełnym wymiarze godzin w Polsce lub pół na pół w Belgii i w Polsce
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • Samochód służbowy, telefon i inne
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Stałą opiekę koordynatorów
  • Zwrot kosztów przejazdu do Belgii
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Aplikuj