DevOps
Atena
Sopot, Polska
25 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie środowisk wytwórczych i zarządzanie nimi w ramach realizowanych projektów zgodnie z wymaganiami biznesowymi i standardami technologicznymi firmy,
  • Administrowanie systemami, serwerami aplikacji,
  • Wsparcie procesu CI / CD
  • Współpraca z programistami i testerami w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Realizacja zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
  • Wsparcie zespołów wytwórczych w analizie i rozwiązywaniu problemów zgłoszonych na środowiskach wytwórczych i klienckich.
  • Nasze oczekiwania :
  • Znajomość Docker,
  • Znajomość Bash,
  • Znajomość zagadnień z zakresu administracji ElasticSearch, Redis, WSO2 ESB, WildFly,
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • Proaktywność w działaniu,
  • Determinacja do poszerzania i pogłębiania wiedzy i umiejętności.
  • Nasza oferta :

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata,
  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • Pracę przy ciekawych i dużych projektach,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Indywidualną opiekę medyczną.
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj