Przedstawiciel handlowy
Powersteel
Zielona Góra, Lubuskie
9 d. temu

Firma budowlana posiadająca długoletnie doświadczenie w branży marketingu biznesowego poszukuje Managera grupy sprzedażowej.

Do zadań należeć będzie : Sprzedażą oświetlenie, folowoltaiki sprzedaż energii elektrycznej do Klientów Biznesowych dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta zarządzanie zespołem i kierowanie jego pracą uczestniczenie w szkoleniach przygotowywanie analiz i kalkulacji ofert Od Kandydatów oczekujemy : rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych miłej aparycji umiejętności pracy w zespole i indywidualnej sumienności i kreatywności zorientowania na osiąganie postawionych celów doświadczenie w pracy z Klientem Biznesowym będzie dodatkowym atutem Oferujemy : jasne oraz stabilna zasady współpracy możliwość awansu w strukturach firmy wysoki system wynagrodzeń liczne szkolenia wprowadzające oraz rozwijające umiejętności niezbędne narzędzia pracy opiekę medyczną Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

 • 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)";
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku