Programista Java
Nest Bank
Gdańsk Centrala
9 d. temu

Zakres obowiązków :

  • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku,
  • programowanie zmian w środowisku JAVA,
  • dokumentowanie wytworzonych zmian,
  • współpraca z innymi komórkami Banku,
  • prowadzenie projektów w niewielkich grupach (2-3 osobowych),
  • mentoring bardziej doświadczonych programistów.
  • Oczekujemy :

  • bardzo dobrej znajomości języka Java (SE i J2EE),
  • bardzo dobrej znajomości SQL,
  • znajomości XML, XSD, SOAP,
  • umiejętności programowania WebService,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • inicjatywy oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętności szybkiego uczenia się.
  • Oferujemy :

  • udział w tworzeniu struktur i rozwiązań dla nowej organizacji bankowej,
  • okazję do rozbudowania życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
  • pracę w ambitnym zespole, który inspiruje,
  • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,
  • umowę o pracę,
  • pakiet atrakcyjnych benefitów poza płacowych,
  • wyjazdy i imprezy integracyjne,
  • możliwość rozwoju osobistego mentoring.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych