Handlowiec części - maszyny rolnicze
Polsad Jacek Korczak
Rzgów k. Łodzi
2 d. temu

Opis stanowiska :

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało :

  • prowadzenie sklepu z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych;
  • prowadzenie gospodarki magazynowej sklepu, w tym uzupełnianie stanów magazynowych, analiza rotacji części zamiennych;
  • odpowiedzialność za zatowatowanie sklepu;
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu;
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta;
  • fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
  • budowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.
  • Wymagania :

  • wykształcenie techniczne rolnicze;
  • komunikatywność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość branży rolniczej;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • wysoka kultura osobista.
  • Oferujemy :

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • rozwojowe stanowisko pracy u Importera renomowanej marki;
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Aplikacje (CV) w tytule podając "Handlowiec części - maszyny rolnicze" prosimy przesyłać na adres :

    rekrutacja.rzgow polsad.net.pl

    Można również aplikować na stronie : gratka.pl

    95-030 Rzgów

    W treści CV prosimy zawrzeć klauzulę :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych