Doradca Klienta Kraków
Pomarańcza
Kraków, Małopolskie
10 d. temu

Pracujesz w firmie pożyczkowej, która nie gwarantuje Ci odpowiednich narzędzi pracy? A może pracujesz w firmie, gdzie nie masz możliwości wypracowania solidnej prowizji za wysiłek włożony w pracę?

Czy chcesz pracować w silnej, stabilnej, rozwijającej się firmie w której docenia się starania pracowników? Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli : -

Lubisz doradzać i pomagać innym w rozwiązywaniu ich problemów - Jesteś życzliwy i wyrozumiały - Posiadasz doświadczenie w pracy w terenie (m.

in. przedstawiciel handlowy, listonosz, windykator) - Potrafisz rozmawiać z ludźmi i negocjować - Jesteś konsekwentny w dążeniu do celu -

Jesteś dyspozycyjny i samodzielny w działaniu Osobie zatrudnionej oferujemy : - Stabilne warunki zatrudnienia - Atrakcyjny system motywacyjny (pensja + prowizje) -

Niezbędne narzędzia pracy Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie aplikacji za pomocą portalu.

W tytule proszę wpisać nazwę stanowiska / miasto np : "Doradca Kraków" Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Arena Finance s.c. z

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku