Młodszy Lider ds. Sprzedaży Bezpośredniej
UPC
Warszawa
13 d. temu

Do naszego Zespołu Sprzedaży poszukujemy Młodszego Lidera z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej D2D oraz zarządzaniu zespołem.

Zakres zadań :

  • Budowa efektywnie działającej grupy sprzedażowej,
  • Zarządzanie grupą terenowych Przedstawicieli Handlowych - w tym rekrutacja, monitorowanie pracy oraz coaching,
  • Zapewnienie realizacji zadań i planu sprzedaży Zespołu,
  • Monitoring lokalnego rynku telekomunikacyjnego.
  • Oczekiwania względem kandydatek / kandydatów :

  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Sprzedaży D2D,
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
  • Otwartość na pracę w terenie,
  • Dyspozycyjność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej Liderem cyfrowych usług kablowych,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię,
  • Możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych poprzez programy rozwojowe, kompleksowe wdrożenie i stałe wsparcie w realizacji zadań,
  • Dedykowanego Trenera Sprzedaży,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług UPC).
  • Aplikuj
    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .