Praktykant/ka
Business Bridge Group Sp. z o. o.
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną oraz firmą szkoleniową. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.

 • Obecnie poszukujemy studentów - najlepiej kierunku : ZZL, Psychologia, Socjologia, na stanowisko : PRAKTYKANTA / KI (bezpłatne praktyki) Miejsce pracy : Wrocław Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli : Studiujesz na wyżej wymienionych kierunkach, Chcesz poszerzyć doświadczenie z obszaru HR, Masz głowę pełną pomysłów i chciałbyś to wykorzystać w poszukiwaniu kandydatów, Jesteś dyspozycyjny / a przynajmniej 3 dni w tygodniu, Cechuje Cię optymizm i postawa Yes I can : ) Osobie zatrudnionej na okres praktyk oferujemy : możliwość zdobycia cennego doświadczenia (popartego referencjami);
 • ciekawe praktyki z różnorodnością zadań zarówno w obszarze szkoleń jak i rekrutacji; możliwość uczestnictwa w szkoleniach otwartych realizowanych przez firmę;
 • miłą atmosferę i wsparcie doświadczonych kolegów, możliwość ustalenia elastycznego grafiku pracy. Zapraszamy osoby, które chciałyby rozpocząć bezpłatne praktyki.

  Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim na adres z dopiskiem PRAKTYKI / BBG / WROC Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

  Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot.

  stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji. Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku